Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Fonksera nedir? Fonksera kullananlar, yorumları ve şikayetleri

Fonksera nedir? Bu içeriğimizde fonksera 10 mg ilaç hakkında detayları bulacaksınız. Ayrıca yorum bölümünden, fonksera şikayetleri veya önerileri, fonksera kullananlar tarafından paylaşılacaktır.

Fonksera nedir?

Bu ilaç size bir yerden tanıdık geliyor olabilir. Üretici firma Lundbeck olup daha önce bu ürünü insanlar Brintellix diye satın alıyordu. Gerekçesi hakkında emin değilim fakat birkaç yıl önce Brintellix mucizesi olarak satılan ilacın adını değiştirerek fonksera yaptılar.

Bilgi: Daha önce brintellix ilacı ile alakalı Sosyal Kaynak sitesinde bir içerik paylaşılmıştır. Eğer bu içeriği incelemek isterseniz brintellix nedir bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Fonksera, bir antidepresan ilaçtır. Depresif bozukluk yaşayanların tedavisinde kullanılır. Mutlaka doktor kontrolünde kullanılması gerekiyor. Birçok kişi bu ilacı kilo verme amacıyla da kullanmak istiyor fakat bunun çok tehlikeli olduğunu belirtmek istiyoruz.

Fonksera, içinde 12.71 mg vortioksetin hidrobromür içerir. Eczanelerde 28 kapsül ve 56 kapsül seçenekleri ile satılmaktadır. 2023 Şubat itibariyle ilacın 28 kapsül satış fiyatı 300 TL’dir.

Fonksera antidepresan yorumları

Fonksera antidepresan yorumları

Fonksera kullanıcı yorumları

Sizler de eğer fonksera kullananlar arasındaysanız lütfen ilaç ile alakalı tecrübelerinizi birkaç cümle ile paylaşınız. Eğer fonkserayı başka bir amaçla kullanmayı düşünüyorsanız lütfen bunu da gerekçesi ile birlikte diğer kullanıcılarla paylaşınız.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Benim de geceleri uyuyamama gibi bir problemim var. Yani yukarıda söylenen diğer sorunlar yok çok şükür. Sadece gece uyuma problemim var ve bu sabah uyanmamda soruna neden oluyor. Bazen işe geç kalıyorum. Uyanamıyorum. Fonksera’nın uyuyamayan insanlara iyi geldiğini duymuştum. Bunun için doktora gitmeli miyim?