Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Taksitle elden telefon almak istiyorum? Taksitli cep telefonu satan mağazalar

Bu içeriğimizde “taksitle telefon satan yerler” ya da “taksitle elden telefon almak istiyorum” diyenler için detaylı bilgiler bulunmaktadır. Kredi notu iyi olmayanlar nasıl senetle telefon alabilir? Dilerseniz direkt konuya dalalım.

Senetle taksitli telefon satan yerler

Son zamanlarda maalesef ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sorunlar insanların canına tak etmiş durumda. Öyle ki kimse artık kolay kolay gidip bir mağazadan cep telefonu satın alamıyor. Mutlaka taksit yapmaları gerekiyor. Taksit yapma olayı da maalesef kimi zaman mümkün olmayabiliyor.

Çünkü taksit yapabilmek için kredi notunun iyi olması gerekiyor. Kredi puanı iyi olmayanlar maalesef birçok taksitli imkandan yararlanamıyor. Peki senetle telefon almanın yolu yok mu? Yani elden telefon alabilmek için ne yapmak gerekiyor?

Bunun için bazı mağazalar bulunuyor. Mesela Evkur ya da Arçelik gibi. Evkur çok eskiden beri senetle taksit yapan bir firmaydı. Bu nedenle yüksek fiyatlı ürünlerine rağmen ayakta kalmayı başarıyor.

taksitle telefon satan magazalar

Evkur

Evkur’da eğer kredi notunuz iyi değilse ve sigortalı bir işte çalışıyorsanız size yüksek vade farklarıyla ürün verebiliyorlar. Yani normalde -örnek amaçlıdır- 1000 TL’ye satılan bir telefonu Evkur’da 1100 TL’ye satın alabilirsiniz. Adamlar aradaki farkı kendi güvenceleri için koyuyorlar. Haklılar mı? Bu konuyu sizlere bırakıyorum ama sistemleri bu şekilde.

Eskiden ev ürünleri ile piyasada nam salmış olan Evkur, şimdilerde her türlü ürünü satmaktadır. 36 aya kadar varan taksitlerle cep telefonu buradan satın alablirsiniz.

Arçelik

Bir başka firma da Arçelik firmasıdır. Arçelik çok köklü bir Türk firmasıdır. Arçelik mağazalarında kredi notunuz iyi olmadığında bir kefil bularak peşin fiyatına taksitle alışveriş yapabiliyorsunuz. Ama adamlar kendilerini güvence altına almak için bir kefil istiyorlar. Kefilin de tabii olarak kredi notunun iyi olması gerekiyor.

Teknosa

Teknosa da bildiğiniz üzere çok büyük bir teknoloji firmasıdır. Teknosa mağazalarında da taksitli ürün almanız mümkündür fakat burada sadece ING Bank müşterilerine bu şekilde peşin fiyatına taksitle telefon satın alma imkanı veriliyor. ING Bank müşterisi olmayanlar maalesef bu hizmetten yararlanamıyorlar.

Yukarıda sıraladığım mağazalar benim bulabildiklerim olup siz de taksitle telefon satan başka yerler varsa lütfen yorum bölümüne yazmayı unutmayınız.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Arkadaşlar yanlış anlamayın ama eğer ekonomik olarak zor durumdaysanız neden pahalı telefonlar kullanmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi? Bütçenize göre bir telefon alsanız da işlerinizi görmüyor mu? İlla ki Apple logosunu insanlara göstermek zorunda mısınız?

    Ne bileyim bana biraz “Ayranı yok içmeye, atla gidiyor s*çmaya” lafını hatırlattı. Siz bilirsiniz tabii.