Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Robinhood’dan banka hesabına para aktarma nasıl yapılır?

Zaman zaman robinhood üzerinden yaptığımız işlemler sonrasında bakiyemizin bir kısmını banka hesabına aktarmak isteyebiliriz. Kimisi ihtiyaçtan kimisi de kar ettiği paranın banka hesabında durmasını istediğinden dolayı bunu yapabilir. Bu bizi ilgilendirmez :). Biz burada Robinhood’dan banka hesabına para transferi nasıl yapılır bunu anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor yahut da websitesi üzerinden de bunu yapabilirsiniz. Sonrasında sağ alt tarafta olan küçük insan ikonuna tıklayarak aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediyoruz.

how to banking from robinhood

how to banking from robinhood


Açılan sayfada “Transfer” yazan butona tıklıyoruz. Bu sayfada hem Robinhood’a para aktarma hem de para çekme işlemlerini yapıyoruz. Biz bugün para çekme işlemini yapacağız.

2. AŞAMA:

robinhood bankaya parrobinhood bankaya para aktarmaa aktarma

robinhood bankaya para aktarma


Bu aşamada ise “Transfer to your bank” yazan butona tıklıyoruz. Sonrası ise zaten bileceğiniz bir işlem olsa da aşağıdaki adımları uygulamaya devam ediyoruz.

robinhood hesaba para cekme

robinhood hesaba para cekme


Bu noktada ise artık ne kadar çekmek istiyorsanız o tutarı yazarak işleme devam ediyoruzsunuz. Genelde 3-5 gün içerisinde hesabınıza para yatar. Allah mecburiyetten dolayı değil de artık milyon dolarlarınızı hesabınıza aktarmak için kullanmayı nasip etsin. 🙂

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Başka merak ettiğiniz konular varsa bu başlık altından yahut da yeni bir soru sorarak paylaşabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.