Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

2021’de Green card başvurusu nasıl yapabilirim

Merhaba. Türkiye’de duracak halim kalmadı lütfen bana yardım edin nasıl green card başvurusu yapabilirim? Ne kadar ücret ödemem gerekiyor ve eksik bir şey olsun istemiyorum. Nolur bana yardım edin ve green card almam gerekiyor. Çünkü avrupaya gitmek kolay değilmiş, artık kimseyi almıyorlarmış eskisi gibi. Nolur yardım edin.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Başvur tabi ama milyonlarca kişi başvuruyor bunlardan sadece 50-60 bini gidebiliyor. Şans işi biraz da.

  2. Adem bey, her sene green card başvurusu yapmak için Ekim ayını beklemeniz gerekiyor. Genelde 1-7 Ekim arasında başlayan başvurular Kasım ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir.

    Green card başvurusu tamamen ücretsiz olup, hiç bir yere para ödemek zorunda değilsiniz. Eğer derseniz ki ben nasıl yapılacağını bilmiyorum, emin olmak istiyorum o zaman da internette dolandırıcı olmayan danışmanlar var, onlardan yardım alabilirsiniz.

    Fakat green card başvurusu için kimseden yardım almanız gerekmiyor çünkü her şey çok basit ve anlaşılır. Yapmanız gereken yukarıda belirttiğim tarihler arasında https://dvprogram.state.gov/ sitesi üzerinden ücretsiz olarak başvuru yapmaktır.

    Eğer takıldığınız noktalar olursa buradan sorabilir veya Youtube üzerinde paylaşılan green card başvurusu nasıl yapılır videolarını izleyerek adım adım ilerleyebilirsiniz.