Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Exxen ücretsiz üyelik açma nasıl bedava üye olunur?

Bildiğiniz üzere Acun’un yeni projesi hatta en çok yatırım yaptığı projesi exxen yayın hayatına başladı. İlk günden sunucu çökmesi reklam olarak görülse de bence iyi düşünülmüş bir reklamdır. Her neyse exxen ücretsiz üyelik nasıl yapılır? Bedava üye olmak isteyenler için bilenler paylaşabilirler mi?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Siteye giriş yaptıktan sonra 7 günlük ücretsiz deneme bağlantısına tıklıyorsunuz. Daha sonra adınızı, soyadınızı, email adresinizi filan yazdıktan sonra 7 gün ücretsiz kullanmak istiyorsanız 1 aylık paketi, 2 aylık ücretsiz sürümü istiyorsanız 1 yıllık paketi seçmeniz gerekiyor.

    Sonrasında devam dediğiniz zaman sizden kredi kartı bilgilerinizi isteyecekler. Buraya kredi kartı numaranızı yazdığınız zaman doğrulama amaçlı 1 TL çekip, geri göndereceklerdir. Bu aşamayı da geçerseniz ücretsiz deneme süreciniz başlamıştır.

    Not: Eğer 7 günün sonunda para vermek istemiyorsanız üyeliğinizi deneme süreniz bitmeden iptal ediniz. Aksi halde üyeliğiniz devam edecek ve hesabınızdan seçtiğiniz pakete göre para çekilecektir. Eğer exxen üyelik iptali ile alakalı detayları merak ediyorsanız paylaştığım habere bakabilirsiniz:

    Exxen üyelik iptali nasıl yapılır? Exxen.com üyeliği silme rehberi