Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır? Exxen.com üyeliği silme rehberi

Acun’un çiçeği burnunda yerli netflix projesi Exxen ile alakalı olarak birçok kişi gerek içeriği yetersiz bulduğundan yahut da deneme süresi üyeliği iptal etmeyi unttuğundan dolayı mevcut üyeliklerini iptal etmek isteyebilirler. Bu nedenle sizler için Exxen üyeliği nasıl iptal edilir başlıklı bu yazıyı hazırlamak istedim. Umarım faydalı olur.

Exxen üyelik iptali aşamaları

Olabilir. Exxen’e üye oldunuz ve memnun kalmadınız. Bunun gerekçesi ne olursa olsun üyeliğinizi iptal etme hakkınız bulunuyor. Bazı insanlar içerisindeki programların şimdilik yetersiz olmasından dolayı yahut da mevcut programlar için ödedikleri ücreti fazla bulduklarından veya başka sebeplerle üyeliklerini iptal etmek isteyebilirler.

Hani yerli Netflix olmak istiyor demiştik ya. Gerçekten de Netflix, Hulu, Amazon Prime ve diğer platformlarda olduğu gibi Exxen üzerinden de tek tıklama ile üyelik iptali yapılabiliyor. Nasıl mı? Hemen anlatayım.

  1. Exxen.com’a giriş yaptıktan sonra hesabınız ile oturum açınız.
  2. Sağ üst köşede bulunan fotoğrafın üzerine tıklayarak “Profilim” yazan linke tıklayınız.
  3. Bu sayfada kişisel bilgilerinizi göreceksinizdir. En alt sağ tarafta “Profilimi Sil” şeklinde bir bağlantı göreceksinizdir. Buraya tıklayın.
  4. Sizin kendi isteğinizle hesabınızı doğrulamak için şifrenizi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi oğru girdikten sonra karşınıza sizden ikinci bir onay vermeniz istenecektir. Burada “Evet” seçeneğine tıklayarak üyeliğinizi silmiş olacaksınız.
  5. Son olarak Evet linkine tıkladıktan sonra “Your profile has deleted (profiliniz silindi) uyarısını aldığınızdan emin olunuz. Eğer bu uyarıyı almadıysanız canlı destek üzerinden de exxen üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Exxen müşteri hizmetleri ile üyelik silme

Bir başka yöntem de exxen müşteri hizmetleri ile canlı sohbet yaparak üyelik silmedir. Eğer işinizi sağlama almak veya elinizde bir kayıt olsun istiyorsanız canlı sohbet üzerinden de üyelik silme işlemi yapabilirsiniz.

Hemen exxen canlı destek bölümüne gitmek için buraya tıklayarak, ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Sonrasında sayfanın altında “Canlı Sohbet” yazan bir buton görmeniz gerekecektir. Buraya tıklayarak yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Şimdilik benim exxen üyelik iptal etme ile alakalı söylemek istediklerim bu kadar olup takıldığınız konuları cevap yazarak sorabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Eğer fikrinizi değiştirir de yeniden üye olmak isterseniz ücretsiz üyelik hesabı oluşturmak için aşağıdaki bağlantıyı takip ederek, nasıl ücretsiz exxen üyeliği oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

    Exxen ücretsiz üyelik açma nasıl bedava üye olunur?

  2. Acun’u gönülden tebrik ediyorum. Adamın ekibi sağlam ve nasıl viral reklam yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Neredeyse 1 milyar lira harcadıkları projede saçma sapan hataların olması mümkün değil. Bilerek açıklar bırakılmış, sunucu özellikleri düşürülmüş ve sanki sorunlu bir projeymiş gibi gösterilmeye çalışılmış. Adamlar bunu başardı da. Uzun süre devam edecek olan reklam çok kısa sürede binlerce internet sitesinde, onlarca haber kanalında ve yüzlerce ulusal haber sitesinde yer aldı. Bu bir başarıdır. Tebrik ediyorum.