Kayıt Ol!

Sosyal Kaynak'a kayıt olarak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

"MERHABA DÜNYA"

Sosyal Kaynak'a üye girişi yaparak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Şifremi unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun değil! Üye olurken bizimle paylaştığınız mail adresinizi girerek şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.


Sitede görünmesini istediğiniz Ad veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen e-mail adresinizi yazınız.

Lütfen sorunuzla alakalı, açıklayıcı bir başlık giriniz.
Lütfen sorunuzla alakalı bir kategori seçiniz.
Lütfen yukarıdaki kutucuğa sorunuzu açıklayıcı cümleler giriniz.

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.


  Pasaport Tercümesi Nasıl Yapılır? Resmiyet Nasıl Kazandırılır?

  Pasaport Tercümesi

  Pasaport yurt dışı giriş ve çıkışlarında kullandığımız tüm kimlik bilgilerimizin yer aldığı belge olarak tanımlanabilir. Bizim ister iş ister turizm amaçlı olsun yurt dışına giriş çıkış anahtarımız. Hal böyle olunca ülke değiştirmek isteyen herkes için çok önemli ve vazgeçilmez bir belge. İş, eğitim, turizm veya başka bir özel amaç için pasaportunuzun tercümesi gideceğiniz ülke tarafından istenebilmektedir. Tabi pasaportunuz sadece tercümesini yaptırmak yeterli gelmiyor. Tercümenin yeminli tercüman mührüyle yapılması ve ardından noter onayı yapılması gerekiyor. Son aşamada belgeye yurtdışında resmiyet kazandırmak için apostil yapılması gerekiyor.

  Bu gibi birçok işlem varken bu aşamaların profesyonel bir tercüme bürosu tarafından yapılması önemlidir. Yanlış yapılan işlemler müşteriyi hem maddi hem manevi olarak mağdur edebilmektedir. Alanında uzman tüm Türkiye’ye çevrim içi hizmet olanağı bulunan bir firmaya pasaport tercümelerinizi yaptırmanız sorunsuz bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

  Pasaport Tercümesi Fiyatları

  Pasaport tercümesi fiyatları pasaportun tercüme edileceği dile, yeminli ve noter onaylı olup olmayacağı gibi durumlara göre fiyatlandırılmaktadır. Çevrimiçi hızlı teklif ve süre bilgisi veren tercüme bürosuna ulaşmanız bu bağlamda yeterli olacaktır.

  Konuya bir yorum ekle

  You must login to add a new comment.

  SİZDEN GELEN BLOG YAZILARI

  Discy Latest Articles

  Pasaport Tercümesi Nasıl Yapılır? Resmiyet Nasıl Kazandırılır?

  Pasaport Tercümesi Pasaport yurt dışı giriş ve çıkışlarında kullandığımız tüm kimlik bilgilerimizin yer aldığı belge olarak tanımlanabilir. Bizim ister iş ister turizm amaçlı olsun yurt dışına giriş çıkış anahtarımız. Hal ...

  DAHA FAZLASINI KEŞFET