Kayıt Ol!

Sosyal Kaynak'a kayıt olarak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Hoşgeldiniz!

Sosyal Kaynak'a üye girişi yaparak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Şifremi unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun değil! Üye olurken bizimle paylaştığınız mail adresinizi girerek şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Robot olmadığınızı onaylayınız :) Resmi değiştirmek için üzerine tıklayınız.

Sitede görünmesini istediğiniz Ad veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen e-mail adresinizi yazınız.

Lütfen sorunuzla alakalı, açıklayıcı bir başlık giriniz.

Lütfen sorunuzla alakalı bir kategori seçiniz.
Lütfen yukarıdaki kutucuğa sorunuzu açıklayıcı cümleler giriniz.

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

Robot olmadığınızı onaylayınız :) Resmi değiştirmek için üzerine tıklayınız.

Henüz üye olmadınız mı?

Sosyal Kaynak'a üye olmak çok basit. Hemen üye olarak soracağınız sorular veya yazacağınız cevaplar sayesinde puanlar kazanabilir, biriktirdiğiniz puanlar neticesinde çekilişe katılarak bir birinden değerli hediyeleri kazanabilirsiniz. Haydi ne duruyorsunuz? Aramıza katılın...

Öğrenciler için en iyi soru cevap sitesi hangisidir?

Öğrenciler için en iyi soru cevap sitesi hangisidir?

Türkçe dilinde hizmet veren birçok soru cevap internet sitesi bulunmaktadır. Kimisi kategorisinde iyidir, kimisi beğenilmemiştir. Kimisi de Sosyal Kaynak gibi yeni açılmıştır. Amacımız öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Takıldığı konularda gerek editörlerimiz gerekse tecrübeli üyeler tarafından aydınlatıcı bilgilerle çözüm yolları bulmaktır.

En iyi soru cevap sitesi

Eğitim kategorisi altında İlkokul, Lise, Üniversite şeklinde ayırdığımız alt kategorilere bir de temel eğitim kategorilerini ekledik. Mesela İlkokul öğrencisinin matematik konusunda takıldığı bir yer varsa bunu Lise Matematik kategorisinde değil de kendi yaşıtlarının soru paylaşımı yaptığı İlkokul matematik kategorisinde sorabilecek yahut da mevcut sorulara cevaplar vererek kendini gösterebilecektir.

Sosyal Kaynak’a üye olmak tamamen ücretsiz olup, istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebileceğinizi unutmayınız. Ayrıca takıldığınız soruları sorarak puan biriktirebilir, yıl içerisinde farklı zamanlarda yapılacak olan çekilişlere katılarak bir birinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

Mevcut eğitim sorularını görmek veya soru sormak için EĞİTİM kategorisine tıklayarak başlayabilirsiniz.

Mustafa Çalışkan

Mustafa Çalışkan

ARAŞTIRMACI

Ben yoruldum hayat...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Konuya bir yorum ekle

SİZDEN GELEN BLOG YAZILARI

Discy Latest Articles

Öğrenciler için en iyi soru cevap sitesi hangisidir?

Türkçe dilinde hizmet veren birçok soru cevap internet sitesi bulunmaktadır. Kimisi kategorisinde iyidir, kimisi beğenilmemiştir. Kimisi de Sosyal Kaynak gibi yeni açılmıştır. Amacımız öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Takıldığı konularda gerek ...

DAHA FAZLASINI KEŞFET